Лебедів рятували від неминучої загибелі у риболовецьких сітках (ВІДЕО) ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
08-09-2019  16:03
Лебедів рятували від неминучої загибелі у риболовецьких сітках (ВІДЕО)

8 вересня о 12:10 небайдужі громадяи повідомили, що у риболовецьких сітках на колишньому торф’яному кар’єрі поблизу міста Сарни заплуталися два лебеді.

Птахи не могли самостійно виплутатися. Поруч із лебедями, що опинилися у пастці перебувала зграя інших лебедів, що пильно спостерігали та явно нервували за намаганнями бідних птахів вибратися із пастки.

Рятувальники на надувному човні дісталися до птахів та обережно їх звільнили. Лебеді попрямували до своєї зграї.
До надання допомоги було залучено одну одиницю спецтехніки ДСНС та четверо рятувальників.

Сарненські бійці ДСНС врятували двох лебедів від неминучої загибелі у риболовецьких сітках

Сарненські бійці ДСНС врятували двох лебедів від неминучої загибелі у риболовецьких сітках 8 вересня о 12:10 на спецлінію "101" від небайдужих громадян надійшло повідомлення, що у риболовецьких сітках на колишньому торф'яному кар'єрі поблизу міста Сарни заплуталися два лебеді. Птахи не могли самостійно виплутатися. Поруч із лебедями, що опинилися у пастці перебувала зграя інших лебедів, що пильно спостерігали та явно нервували за намаганнями бідних птахів вибратися із пастки.До місця події прибули бійці 8-ї державної пожежно-рятувальної частини районного центру. Рятувальники на надувному човні дісталися до птахів та обережно їх звільнили. Лебеді попрямували до своєї зграї.До надання допомоги було залучено одну одиницю спецтехніки ДСНС та четверо рятувальників.

Опубліковано Головне управління ДСНС у Рівненській області Неділя, 8 вересня 2019 р.[Heateor-SC]

Поділитися:

[ishare_buttons]

Читайте також:0C°
10м/с