14°

Майже 100 юнаків з Рівненщини та Житомирщини захищатимуть кордони України

Впродовж двох тижнів із територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Рівненської  та Житомирської областей на базову підготовку до навчальних закладів Держприкордонслужби України вибули прикордонники-строковики.

Хлопці призову «Весна 2021» впродовж місяця навчатимуться азам прикордонної справи в Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби України ім. генерал-майора Ігоря Момота та Кінологічному навчальному центрі. По завершенню обов’язкового курсу підготовки юнаки зі зброєю в руках складуть військову присягу на вірність українському народу.

В прикордонному відомстві проходять службу лише найкращі військовослужбовці, які під час добору показали гарний рівень фізичної та психологічної витривалості, а також мають добрий стан здоров’я.

Хлопці вибувають на навчання з думкою про те, що прикордонник – престижна професія, а охороняти кордон – почесно. Всі військовослужбовці після проходження прикордонного вишколу будуть розподілені в підрозділи охорони кордону де і проходитимуть службу під керівництвом досвідчених наставників.

Джерело: Вісті