5°

Майже 200 протоколів за порушення умов локдауну склала поліція Рівненщини

На території області із часу запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів з опівночі восьмого січня працівники поліції за результатами проведених рейдів і перевірок зафіксували 186 порушень правил карантину.

За минулі три доби за порушення суб’єктами господарювання чинного законодавства, зокрема постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020, поліцейські склали 43 адмінпротоколи за частиною 1 статті 44-3 КУпАП.

Майже 200 протоколів за порушення умов локдауну склала поліція Рівненщини

Крім того, правоохоронці винесли 143 постанови про адміністративні правопорушення, відповідальність за яке передбачена частиною 2 статті 44-3 КУпАП. Однак, найбільше порушень виявлено у Рівному. 

“Працівники поліції здійснювали перевірку суб’єктів господарювання та дотримання ними встановлених обмежень відповідно до постанови Кабінету Міністрів, – повідомив заступник начальника Рівненського районного управління ГУНП в Рівненській області Іван Теліга. – У Рівному задокументовано 11 фактів порушення правил карантину, а саме щодо роботи кафе, барів і ресторанів, які попри заборону продовжували свою діяльність. Також поліцейські склали близько 40 адмінматеріалів про порушення карантинних норм: не нанесене маркування для дотримання дистанції між відвідувачами в громадських установах-приміщеннях, відсутність у громадян масок, а також перебування працівників торгових закладів на робочому місці без засобів індивідуального захисту”.

Правоохоронці вкотре наголошують суб’єктам господарювання і громадянам на дотриманні встановлених карантинних обмежень та відповідальності за вказані порушення. Нагадуємо, локдаун на території України запроваджено до 25 січня.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp