12°

Макс Кідрук презентує рівнянам новий роман

1 жовтня, 19:00, у Рівному, на платформі взаємодій “Простір” (вул. Соборна, 11) Макс Кіндрук презентуватиме новий роман “Де немає Бога”. Квитки тут: kasa.in.ua/tour/kidruk-dnb.

Люди — соціальні істоти. Існування суспільства неможливе без співпраці, розуміння та дотримання справедливості. Та чи існує це все поза соціумом, коли людина опиняється на межі життя та смерті?

Доведена до відчаю українка з великою сумою грошей, яка ігнорує дзвінки від чоловіка. Росіянин-пілот, який намагається приборкати аерофобію після загибелі коханки в катастрофі рейсу MH17. Найвідоміший політик Баварії на пікові кар’єри, який ненавидить свою роботу. Гравець американської Національної футбольної ліги, життя якого розвалилося після одного невдалого розіграшу. Таємний папський кардинал, який прямує до країни, де офіційно не існує Католицької церкви… Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них — рейс 341, і він веде до найбільшого випробування у їхньому житті.

«Де немає Бога» — новий роман Кідрука — спроба збагнути, чи є всередині нас щось таке, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога.

ЗАХОДИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ:

1) Вараш: 25 жовтня, 17:00. Міська публічна бібліотека (м-н. Будівельників, 25).
2) Володимирець: 26 жовтня, 16:00. Локація уточнюється.
3) Рокитне: 26 жовтня, 10:00. Локація уточнюється.
4) Сарни: 26 жовтня, 13:00. Центральна районна бібліотека (вул. Демократична, 34).
5) Здолбунів: 30 вересня, 16:00. Районна бібліотека для дітей та юнацтва (вул. Княгині Ольги, 34).

ПОВНИЙ РОЗКЛАД ТУРУ: www.stendal.com.ua 

Організатор туру: Мистецьке об’єднання “стендаЛь”
Довідка за тел.: 063 805 23 30


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp