20°

Маленькі рівненські моделі виступатимуть на одній сцені з “Антитілами”

Вже завтра, 25-го травня, у Львові вихованці Театру моди “ARTmodels” з Рівного виступлять на одній сцені із відомими музикантами – українським гуртом “Антитіла”, які розпочинають свій стадіонний тур.

Дітки виконають постановку “Лови момент”, родзинкою якої є пісні гурту “Антитіла”, виконані жестовою мовою.

«З продюсером гурту “Антитіла” ми почали спілкуватися ще взимку. Надзвичайно приємно, що наша ідея знайшла підтримку. Вдячна своїм колегам, зокрема, керівнику Театру моди Катерині Бондар за копітку працю. Дякую Юлії Сливці за нашу дружбу і майстер-класи для наших вихованців!!! Спасибі дітям і батькам за довіру! Щиро дякую усім, хто допомагає у підготовці!!! Спасибі голові батьківського комітету – мамі-феї Тетяні Демченко!!! Це дуууже круто!!! Я щаслива за всю нашу команду! Переконана, усе пройде надзвичайно красиво і чуттєво!», – каже засновниця ARTmodels, організатор та режисер, Оксана Ігас.

Постановку “Лови момент” вихованці Театру моди ARTmodels разом зі своїми наставниками підготували наприкінці минулого літа спеціально до Родинного фестивалю краси і талантів «Перлинка та Перлина Рівного 2018».

Номер став улюбленим не тільки самими учасниками, але й глядачами. Його презентували, в тому числі, під час відкриття сезону на сцені драматичного театру у Рівному та в рамках Фестивалю «Щасливі долоні» на сцені Національної опери у Києві. До слова, у поїздку до столиці артмоделівців запросила режисер концертів гурту “Антитіла”.

Повідомляє ЧаРівне