14°

Марина Порошенко побувала на відкритті другої на Рівненщині амбулаторії (ФОТО)

Сучасна амбулаторія у селі Зірне Березнівського району другою на Рівненщині відкрила свої двері відвідувачам. Тут обслуговуватимуться понад дві з половиною тисячі людей, з яких більше 800 – діти. 

Новий сучасний заклад знаходиться за 4,5 км від міста районного значення. 

Заклад звели в рамках президентської програми «Допомога поруч». Приміщення збудували «під ключ» в рекордні терміни – за п’ять місяців. Заклад має житло для лікаря.

На офіційному відкритті побувала дружина Президента України Марина Порошенко, керівники району, сільські жителі.

«Рівненщина будує найбільше амбулаторій в Україні – 34. Роботи активно ведуться. Наша область за темпами будівництва медзакладів – у лідерах. На цьому тижні ще кілька таких закладів запрацюють у селах, а в першому півріччі плануємо здати всі інші. Кожна амбулаторія будується із житлом для лікаря та отримає автомобіль підвищеної прохідності. Такі проекти вдається реалізувати в рамках президентської програми «Допомога поруч», – зазначив голова ОДА.

Присутні проінспектували новозбудований медзаклад. Тут створили комфортні умови для роботи та проживання медиків,  хорошого обслуговування пацієнтів. Так, у приміщенні є реєстратура, кабінет здорової дитини, кабінет сімейного лікаря, процедурний кабінет, кабінет щеплень, денний стаціонар, кімната для персоналу, кабінет для зберігання медикаментів тощо. Тут працюватимуть лікар, фельдшер, 3 медичні сестри.

Проект реалізували на кошти державного бюджету – 6,8 мільйонів гривень. До співфінансування у сумі понад 320 тисяч гривень долучився район.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА