"Мажори з крутими тачками недоторкані!": рівняни скаражаться на нічні перегони та патрульних | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
10-07-2017  9:25
“Мажори з крутими тачками недоторкані!”: рівняни скаражаться на нічні перегони та патрульних

В ніч з 8 на 9 липня по вулиці Дубенській, біля заправки ОККО, відбувалися автомобільні перегони. Про це повідомляють рівняни у соцмережі Фейсбук. За словами очевидців, попри скарги та виклики, патрульна поліція на дії “гонщиків”, які порушували громадський спокій, ніяк не реагувала.

Що може бути краще, ніж перегони суботнього вечора по вул. Дубенській, біля заправки ОККО? Ось, тільки гонщики забули запитати людей, які лягли відпочивати чи у кого маленькі дітки, які прокинулися від писку гальм і реву моторів дозволу. Вони почали ганяти, приблизно о 23:00 год. Зараз 00:45 год., вони і не думають завершувати. УВАГА! НАША ДОБЛЕСНА ПОЛІЦІЯ ПРИЇХАЛА І ТАК САМО, ЧЕРЕЗ ДЕКІЛЬКА ХВИЛИН ПОЇХАЛА НЕ ВПЛИНУВШИ НА СИТУАЦІЮ ЖОДНИМ ЧИНОМ!!! Мабуть, не хотіли заважати гонщикам. Зателефонувавши на 101 черговий відповів “а, так це ви по поводу того, що невідомі устроїли перегони, то вже до нас зверталися люди, ми послали патрулі” звернення було, приблизно півгодини назад. Патрульними навіть і не “пахне”, вони далі продовжують свої забави. ЯКИЙСЬ БЕЗПРЕДЕЛ, МАЖОРИ З КРУТИМИ ТАЧКАМИ НЕДОТОРКАННІ !!! відео прикладається:

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
14C°
3м/с