23°

Рівненські новини

Медичний заклад у Рівному комплектується новою високотехнологічною апаратурою

Ефективна сучасна діагностика та якісне лікування пухлинної патології були, є і завжди будуть актуальними напрямами діяльності онкологічної служби області.

Для удосконалення наявної мамографічної апаратури обласного протипухлинного центру придбано оцифровувач (дігітайзер) процесу мамографії Agfa CR 30-Xm – з метою зміни концепції рентгенологічного обстеження молочних залоз у бік цифрового формату.

Загальна вартість витрат на експлуатацію пристрою невелика, що робить його доступним засобом отримання цифрових зображень. Даний дигітайзер – ідеальне рішення в будь-якій лікарні онкологічної практики, де потрібен цифровий пристрій для проведення максимальної кількості таких точних специфічних досліджень.

Особливості цього апарата:
– Забезпечує високу якість, необхідну для цифрової мамографії;
– Комплексне рішення для цифрової мамографії;
– Без втрат якості зображення;
– Компактність;
– Простота установки і обслуговування;
– Зручність і швидкість робочого процесу.

Цифрова мамографія, як більш прогресивна та інформативніша методика, поступово витісняє мамографію плівкову.

Тепер рівненським мамологам відкриється нова сторінка в процесі якісної постановки діагнозу патології молочних залоз і при цьому більше врахуються косметологічні аспекти. Адже наші жінки здебільшого отримують психологічний дискомфорт при потребі оперативних втручань на залозі.

Завдяки цьому суттєво зміняться підходи до комплексності і комбінацій методик спеціального лікування, що в перспективі – позитивно змінить майбутній прогноз пацієнток з пухлинною патологією молочних залоз.

Крім цього, у поточному році обласним протипухлинним центром, за співпраці з Національною службою здоров’я України, придбано і освоюється сучасне обладнання: високотехнологічний відеоендоскопічний комплекс з комплектуючими для ендоскопічних маніпуляцій, специфічне гістологічне лабораторне обладнання для кращої діагностики пухлинних процесів та якісний біохімічний автоматичний аналізатор показників крові.

Джерело: РН