Міжнародний День театру – рівненські актори з директором стали на коліна перед чиновниками | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
28-03-2018  10:20
Міжнародний День театру – рівненські актори з директором стали на коліна перед чиновниками

27 березня для рівненських театралів особливе професійне свято. Цього дня вони не лише представили нову постановку за романом Ольги Кобилянської “Земля”, але й дякували за фінансову підтримку. Зокрема, було озвучено інформацію про те, що у розпорядженні театралів з’явився новий автобус для поїздок на гастролі.  За словами Володимира Петріва, який очолює рівненський театр, нарешті влада дослухалась до прохань акторів і виконала обіцянку про новий транспорт, а також фінансує ремонт вбиралень.

Окрім цього директор театру попросив до зарплат працівників театру доплат з місцевих бюджетів, які отримують усі театрали України, окрім рівнян. І, навіть, став на коліна. За ним це зробили усі актори. Відверто кажучи, присутні були шоковані таким зізнанням акторів.

Також учора  Зиновія Крета, диригента, публічно привітали із званням Народного артиста України (відповідний Указ Президент підписав 1 грудня 2017 року).

До слова, нова вистава зібрала у залі аншлаг і глядачі довго аплодували стоячи.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
18C°
5м/с