2°

Михайло Романчук здобув для України четверту медаль Олімпіади в Токіо

24-річний плавець Михайло Романчук здобув для України четверту бронзову медаль Олімпійських ігор в Токіо. Про це повідомляє пресслужба Національного олімпійського комітету.

“Михайло Романчук виборює бронзу на дистанції 800 метрів вільним стилем! У фіналі наш співвітчизник показав час 7.42.33”, – йдеться у повідомленні.

“До цієї нагороди я йшов 18 років. З 6 років, коли почав займатися плаванням та прийшов до свого тренера Петра Нагорного, разом з яким і вдалося досягти всіх результатів. Звичайно, без нього б нічого цього не було”, – розповів Михайло Романчук.

Спорстмен очікував вибороти золоту медаль, оскільки у півфіналі на цій же дистанції йому вдалося встановити олімпійський рекорд з часом 7:41.28. У фіналі встановлений рекорд ніхто не зміг перевершити, але й український спортсмен фінішував на секунду пізніше. В підсумку золото дісталося американцю Роберту Фінке (7:41.87), а срібло – італійцю Грегоріо Пальтріньєрі (7:42.11).

Михайло Романчук
Переможці

Ще один український плавець Сергій Фролов у фіналі на 800 метрів прийшов до фінішу шостим.

Обидва плавці ще змагатимуться за медалі на дистанції 1500 метрів.

Сергій Фролов

Раніше бронзові нагороди Олімпійських ігор вибороли дзюдоїстка Дар’я Білодід, фехтувальник Ігор Рейзлін, а стрільці Олена Костевич та Олег Омельчук здобули бронзову медаль у змішаному командному змаганні у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp