Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

На Басівкутському озері затримали браконьєрів з 35-метровою сіткою ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
16-05-2019  14:00
На Басівкутському озері затримали браконьєрів з 35-метровою сіткою

15 травня 2019 року Рівненський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення правил рибальства. Інцидент стався на Басівкутському водосховищі у м. Рівне.

Близько першої години було виявлено двох порушників, які здійснювали вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову – лісковою сіткою загальною довжиною понад 35 метрів.

Завдяки оперативним діям працівників рибоохорони громадянам не вдалося завдати шкоди рибному господарству України. На особу оформлено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Знаряддя лову було вилучено. Матеріали справи готуються для передачі в районний суд для притягнення осіб до відповідальності.

“Дякуємо небайдужим громадянам, які вчасно повідомили про порушення правил рибальства. Сподіваємось на вашу допомогу і в подальшому. Лише спільними зусиллями ми зможемо побороти браконьєрство на водоймах області” – заявили в рибоохоронному патрулі Рівненщини.

Рівненський рибоохоронний патруль закликає любителів риболовлі дотримуватись природоохоронного законодавства. У разі виявлення порушення – прохання терміново повідомляти за номерами телефонної «гарячої лінії» відомства: (093) 263-39-32Коментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


18C°
7м/с