На Бурштинській ТЕС провели екскурсію для дітей (ФОТО) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
01-10-2020  17:40
На Бурштинській ТЕС провели екскурсію для дітей (ФОТО)

Екскурсія проходила три дні для 30 дітлахів.


Від фахівців електростанції юні екскурсанти дізнались про призначення котлів та основного обладнання.

Дітям показали як функціонують блочні щити з великою кількістю приладів та провели до серця станції – головного щита управління. Школярі побачили як на підприємство прибувають завантажені вагони з вугіллям, як ці вагони розвантажуються на вагоноперекидачі. Енергетики розповіли дітлахам про роль у процесі виробництва електроенергії величезних труб, які дітвора бачить з вікон своїх будинків або ж на прогулянці.

ДТЕК Енерго – надійний партнер суспільства. Ми приділяємо особливу увагу підростаючому поколінню. Всіляко підтримуємо талановиту молодь. Надаємо різні можливості для всебічного розвитку дітей. В першу чергу ми звертали увагу дітей, що на будь-якому виробничому підприємстві, особливо на теплоелектростанції, дуже важливо дотримуватися правил безпеки. Жити та працювати безпечно – звичка, яку потрібно формувати з дитинства.

Сподіваємося, що діткам сподобалося побачене і вони матимуть бажання повернутися сюди вдруге і можливо навіть пов’язати своє життя з енергетикою, – повідомилина сторінці електростанції в соцмережі Фейсбук.

Джерело: Голос-інфо


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
1м/с