На міжміський автобус, який виготовили у Рівненській області, вже є клієнт | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
08-10-2019  11:19
На міжміський автобус, який виготовили у Рівненській області, вже є клієнт
рівненський автобус

Джерело: Рівне Вечірнє

На новому підприємстві ТОВ «Рівненський автозавод», що у Дубенському районі, виготовили перший дослідний зразок сучасного міжміського автобуса, який незабаром презентують у Дубні. Про це розповів керівник ТОВ «Рівненський автозавод» Анатолій Ясковець.

Саме товариство «Рівненський автозавод» створили трохи більше року тому спеціально для виробництва автобусів. Так, дослідний зразок міжміського автобуса є першим, який зробили на заводі.

В автобусі є 27 пасажирських місць та ще два службові. Всі сидіння обладнанні пасками безпеки відповідно до вимог виробництва автобусів третього класу. Проектуванням автобуса займалося конструкторське бюро Науково-технічний центр «Автополіпром». За словами Анатолія Ясковця, це конструкторське бюро спроектувало дуже багато автобусів для України.

Ми написали їм технічне завдання. Розписали, яким ми хочемо бачити автобус. І вони відповідно до нашого бажання спроектували його, – розповів Анатолій Ясковець.

На міжміський автобус вже є клієнт із Києва. Який, за словами керівника автозаводу, вже бачив автобус, і він йому сподобався. Наразі автозавод знаходиться з київським клієнтом на стадії погодження договору.

Крім серійного виробництва міжміських автобусів автозавод також буде працювати над розробкою інших моделей автобусів. На базі цього автобуса, що створили, хочуть зробити ще й приміський автобус другого класу.

Він буде простішим за цей, але це не означає, що він буде неякісним, – зауважив керівник ТОВ «Рівненський автозавод» Анатолій Ясковець. – Також ми будемо робити VIP-автобуси для різних компаній, які мають потребу у рухомих офісах. Як правило, такі автобуси використовують будівельні компанії, яким часто треба виїжджати на якісь об’єкти. Ще ми розглядаємо варіант створення міського автобуса, але наразі перед нами стоїть завдання запустити серійне виробництво міжміських автобусів. Крім того, ми будемо виготовляти різні запчастини для автобусів, зокрема полички.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
17C°
5м/с