На Рівненщині арештували торговців прекурсорами | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
22-03-2019  10:30
На Рівненщині арештували торговців прекурсорами

На Рівненщині повідомлено про підозру та взято під варту двох жителів Львівської області, які  у великих обсягах збували на території України прекурсори.

За погодженням із прокуратурою Рівненської області повідомлено про підозру двом чоловікам у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 311 (незаконне придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) та ч. 2 ст. 28 ч. 3 ст. 311 КК України (незаконне придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів у особливо великих розмірах, вчинені за попередньою змовою групою осіб).

Стосовно обох підозрюваних 19.03.2019 Рівненським міським судом застосовано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення кожному застави у сумі 3 млн 73 тис гривень.

На підставі зібраних прокурором та слідчими слідчого відділу Управління Служби безпеки України в Рівненській області доказів встановлено, що спільники налагодили схему придбання, зберігання та збуту на території України пігулок «Cirrus» та «Akatar» із вмістом псевдоефедрину, обіг яких в державі обмежено та щодо них застосовано заходи контролю. Дотримуючись заходів конспірації, зловмисники забезпечували доставку охочим отримати прекурсори за допомогою поштових відправлень.

Злочинну діяльність було викрито слідчими слідчого відділу Управління Служби безпеки України в Рівненській області за оперативного супроводу Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України та 16.03.2019 вилучено в одній із установ поштового зв’язку посилку із псевдоефедриновмісними пігулками в кількості 1680 штук, які зловмисники мали намір збути за 40 тис гривень.

Нині у даному кримінальному провадженні слідчі слідчого відділу Управління Служби безпеки України в Рівненській області продовжують здійснювати досудове розслідування під процесуальним керівництвом прокуратури Рівненської області.

Довідково: відповідальність за вчинення вказаних злочинів передбачена у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з конфіскацією майна.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
3C°
3м/с