Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

На Рівненщині буде більше ЦНАПів ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
25-01-2019  17:59
На Рівненщині буде більше ЦНАПів
Для районів Рівненська ОДА провела відеоконференцію, на якій обговорювалися питання та шляхи розвитку мережі ЦНАПів та участь у 3 Раунді Програми «U-LEAD з Європою».
Участь у нараді взяли заступники голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко та Олександр Корнійчук. Управлінці нагадали присутнім, що Програма надає консультаційну, матеріальну та спеціальну допомоги (електронна система керування чергою, мобільний ЦНАП).

Так, за словами Ігоря Тимошенка, в рамках реалізації першого раунду Програми «U-LEAD з Європою» розпочато роботи щодо створення (модернізації) ЦНАПів у 5 об’єднаних громадах (Радивилівській, Козинській, Острожецькій, Висоцькій, Миляцькій). Учасникам цього раунду від Рівненської області Програма надає: 311 одиниць ІТ-обладнання, 216 одиниць меблів. Крім того, 105 співробітників ЦНАП пройдуть необхідне навчання.

У другому раунді зазначеної Програми попередньо відібрано сім територіальних громад (в т.ч. шість ОТГ:Клесівська, Клеванська, Смизька, Мирогощанська, Деражненська, Привільненська) та місто Дубно. До 31 січня триває прийом заявок для участі
у третьому раунді відбору учасників Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення Центрів надання адміністративних послуг.
У 3 Раунді відбору учасників Програми можуть брати участь органи місцевого самоврядування з чисельністю
від 5 тис. мешканців, для тих громад у яких чисельність мешканців менша 5 тис. існує можливість участі у Програмі за умови укладання договору міжмуніципального співробітництва.

Щодо органів місцевого самоврядування, які є адміністративними центрами районів, то вони на основі меморандуму про співробітництво можуть рухатись у напрямку створення спільного об’єднаного або міськрайонного (селищно-районного) ЦНАПу. Зі своєї сторони для участі у Програмі громади мають облаштувати приміщення, в якому буде розміщуватись ЦНАП, а саме провести ремонт приміщення та створити умови для людей з обмеженими можливостями.

З детальними умовами участі та правилами відбору 3 Раунду можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Програми «U-LEAD з Європою».

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДАКоментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


16C°
3м/с