На Рівненщині чоловіка судитимуть за збут і контрабанду наркотиків | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
02-02-2018  12:48
На Рівненщині чоловіка судитимуть за збут і контрабанду наркотиків

Прокуратурою Рівненської області направлено до Кузнецовського міського суду для розгляду по суті обвинувальний акт у кримінальному провадженні, завершеному розслідуванням слідчим відділом УСБ України в Рівненській області, про обвинувачення 32-річного місцевого жителя у вчиненні низки кримінальних правопорушень.

На підставі зібраних за процесуального керівництва прокуратури області доказів встановлено, що чоловік упродовж 2016 та до серпня 2017 року, будучи пособником у злочинній групі, неодноразово вчиняв контрабанду через митний кордон України, з приховуванням від митного контролю наркотичних засобів та психотропних речовин у особливо великому розмірі.  Їх обвинувачений незаконно зберігав за місцем проживання, де здійснював розфасовування з метою збуту та в подальшому систематично збував наркозалежним жителям м.Вараш.

Отримані від зазначеної незаконної діяльності грошові кошти обвинувачений використовував для забезпечення подальшого здійснення злочинного «наркобізнесу». Крім того, під час досудового розслідування в обвинуваченого правоохоронці вилучили декілька одиниць незаконно придбаної вогнепальної зброї, виготовленої кустарним способом.   Злочинні дії чоловіка припинені у серпні 2017 року, його затримано за місцем проживання співробітниками Служби безпеки України. Вирок суду обвинувачений чекатиме під вартою. За вчинення інкримінованих злочинів йому загрожує максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років, з конфіскацією майна.

 Прес-служба прокуратури Рівненської області

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
18C°
1м/с