На Рівненщині працювала нелегальна автозаправка | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
13-02-2019  12:45
На Рівненщині працювала нелегальна автозаправка

Рівненські прокуратура та Державна фіскальна служба виявили незаконну автозаправку в селі Тараканів Дубенського району. Заправка функціонувала без передбачених дозвільних документів, в т.ч. на введення в експлуатацію об’єкта нерухомості, роздрібну торгівлю, а також з іншими численними порушеннями законодавства.

Під час обшуку виявили і вилучили  понад 3 тони дизельного пального сумнівної якості, автозаправне обладнання, яке використовувалось для протиправної діяльності (колонка, лічильники, резервуари, шланги тощо), орієнтовною вартістю чверть мільйона гривень.

За даним фактом триває досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Впродовж останніх чотирьох місяців правоохоронними органами Рівненщини припинено незаконну діяльність 40 автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів. За правопорушення, в т.ч. щодо порядку провадження господарської діяльності, працівниками ГУ ДФС у Рівненській області та ГУ Національної поліції в Рівненській області складено 18 адміністративних протоколів. За фактами незаконного функціонування АЗС та реалізації пального органи досудового розслідування регіону розпочали 20 кримінальних проваджень.

Повідомляє рес-служба прокуратури Рівненської області


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-2C°
7м/с