На Рівненщині працівники медзакладу брали з пацієнтів гроші за перевезення важкохворих до інших лікарень і тепер постануть перед судом | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
05-04-2018  9:12
На Рівненщині працівники медзакладу брали з пацієнтів гроші за перевезення важкохворих до інших лікарень і тепер постануть перед судом

Правоохоронцями встановлено близько 40 епізодів злочинної діяльності працівників медичної установи, діями яких завдано шкоду потерпілим на загальну суму понад 90 тисяч гривень. Тепер долю обвинувачених вирішить суд.

Прокуратурою Рівненської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний  акт у кримінальному провадженні стосовно головного механіка та чотирьох водіїв одного із комунальних закладів охорони здоров’я, які підозрюються у заволодінні  чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого повторно та за попередньою змовою групою осіб (ознаки кримінального   правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України).

Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні здійснювали слідчі слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області під процесуальним керівництвом прокуратури Рівненської області.

На підставі зібраних слідчим та прокурором доказів встановлено, що обвинувачені, переслідуючи корисливі цілі, повідомляли громадянам, які потребували медичної допомоги, або їх родичам про необхідність надання грошей для заправки санітарних автомобілів із метою транспортування хворих тоді, як насправді комунальний заклад був достатньо забезпечений паливно-мастильними матеріалами за рахунок державних коштів.

Довідково: відповідальність за вчинення вказаних злочинів передбачена у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Інформують у прес-службі прокуратури Рівненської області.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
3C°
7м/с