6°

На Рівненщині шляховики під час ремонту дорожнього полотна застосовують новий метод

На автодорозі Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів км 190+194 поблизу с. Михайлівка Острозького району шляховики проводять поточний середній ремонт із застосуванням нового методу «Холодний ресайклінг».

Холодний ресайклінг – процес ремонту і часткової заміни асфальтового покриття автомобільних доріг шляхом зняття або зачищення пошкоджених частин дорожнього покриття механічної переробки та заміни старого дорожнього покриття із додаванням додаткових сумішей для відновлення його властивостей.
Пошкоджений асфальт знімається за допомогою установки зняття покриття і реміксера. Цей бітумний шар розпушується обертовими розпушувачами. Потім до нього додається коригувальна суміш. Готова суміш знову укладається до профілю дороги чи її ділянки. Особливістю методу «ремікс» є те, що весь процес відновлення (зняття, переробки та укладання асфальту) здійснюється за один робочий прохід. Комбайн поперед себе знімає пошкоджене покриття, за собою залишає нове асфальтове покриття чи замінює його на окремих ділянках дороги.


Роботи виконуються Хмельницьким ШБУ-56 на замовлення Служби автомобільних доріг у Рівненській області.

Прес-служба САД у Рівненській області