17°

На Рівненщині сім’ї учасників АТО зможуть отримати нові можливості для придбання житла

Наразі на Рівненщині розробляють проект програми, яка дасть можливість придбати житло сімям учасників АТО на умовах пільгового довгострокового кредитування.

Такої домовленості було досягнуто під час робочої зустрічі між головою Рівненської ОДА Олексієм Муляренком, міським головою Рівного Володимиром Хомком та головою правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергієм Комнатним.

«Планується, що спільна програма пільгового кредитування сімей учасників АТО дасть можливість упродовж 5 років забезпечити житлом понад 600 родин області та Рівного», – підкреслив Олексій Муляренко.

Держмолодьжитло у багатьох регіонах України реалізовує житлові програми, які фінансуються за рахунок місцевих бюджетів. В тих регіонах, де вони реалізовуються, громада отримує подвійний ефект: економічного та соціального характеру.

Запропоновані Держмолодьжитлом житлові програми допоможуть будівельній галузі Рівненщини додатково залучити понад 744 мільйонів гривень, що дасть змогу побудувати майже 40 тисяч квадратних метрів житла.

Олексій Муляренко та Володимир Хомко погодились з тим, що програми, які дають можливість придбавати житло на умовах пільгового довгострокового кредитування, сприятимуть вирішенню житлових проблем, підвищенню соціального захисту та адаптації учасників АТО та членів їх сімей в Рівненській області.

Прес-служба РОДА. 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp