8°

На Рівненщині судитимуть керівника підприємства, який розтратив понад 700 тисяч гривень під час проведення робіт за бюджетні кошти

Прокуратурою Рівненської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно директора підприємства, який підозрюється у заволодінні бюджетними  коштами, що були виділені на реконструкцію житлових об’єктів та благоустрій в одному із районних центрів області.

Зібраними під час досудового розслідування доказами встановлено, що під час виконання замовних місцевою радою робіт з капітального ремонту покрівель десятка житлових будинків та укладання тротуарів керівник підприємства підробив офіційні документи, внісши до них неправдиві відомості щодо вартості виконаних будівельно-монтажних робіт, поставленого товару та розміру оподаткування господарських операцій.

Внаслідок таких дій фактично вчинено заволодіння коштами місцевого   бюджету в особливо великому розмірі, а саме – понад 700 тис грн.

Дії директора кваліфіковано слідчим поліції за погодженням із процесуальним прокурором за ч. 5 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому у особливо великому розмірі), ч. 1 ст. 209 (легалізація доходів, одержаних злочинних шляхом),  та ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення).

За результатами розгляду клопотання органу досудового розслідування, погодженого із прокуратурою Рівненської області, суд виніс ухвалу про арешт усього майна підозрюваного з метою відшкодування шкоди, завданої кримінальними правопорушеннями.

Тепер долю обвинуваченого вирішить суд.

За вчинення вказаних кримінальних правопорушень Закон передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Рівненської області


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp