На Рівненщині в пологовому будинку померло немовля | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
07-11-2018  15:26
На Рівненщині в пологовому будинку померло немовля

Поліцейські розслідують факт неналежного виконання обов’язків березнівськими медиками. У рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 2 статті 140 Кримінального кодексу України слідчі Березнівського відділення поліції встановлюють усі обставини загибелі новонародженої дитини.

Публікацію щодо непрофесійних дій працівників пологового будинку міста Березне, що призвело до смерті немовляти, виявили поліцейські під час моніторингу соціальної мережі Інтернет сьогодні, сьомого листопада. Як пише “Рівне вечірнє“, у Березному молода мама була не в змозі самостійно народити хлопчика, вагою 3200 кг, їй потрібен був кесарів розтин. Проте, за попередніми даними, завідувачка відділення не звернула увагу на ускладнення і разом з медперсоналом почала “тягнути” дитину самотужки. Немовля задихнулося.

Факт загибелі новонародженої дитини другого листопада підтвердив і батько померлого немовляти, який вже звернувся до поліції із відповідною заявою.

За фактом неналежного виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки дитині слідчі Березнівського відділення поліції розпочали досудове розслідування.

Санкція статті передбачає покарання у виді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
7м/с