На Рівненщині відкрито сезон полювання на фейки | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
02-10-2018  12:04
На Рівненщині відкрито сезон полювання на фейки

Якщо вам трапляються неправдиві новини чи маніпуляції (фейки) в соціальних мережах та ЗМІ, то ви можете взяти участь у конкурсі і виграти призи.

Отож, виявивши фейк, варто надіслати до 10 жовтня цього року посилання на нього (та\або скріншот) на адресу електронної пошти Волинського ресурсного центру [email protected] із поміткою «Конкурс «Знайди ФЕЙК».

Відібрані компетентним журі учасники конкурсу отримають призи і нагоду безкоштовної участі у дводенному навчанні тренерів з медіаграмотності.

Вміти відрізняти правдиву інформацію від фейку мають всі, хто регулярно користується соціальними мережами отримує інформацію з медіа. Прості правила та критичне мислення дозволить нам уникати гібридних впливів. Дізнатися більше про це можна у пабліку  “Лабораторія медіаграмотності” в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/groups/medialiteracylab/

Конкурс «Знайди ФЕЙК» – один із низки заходів, які відбуватимуться в рамках проекту «Поширення інструментів медіаграмотності серед мешканців Рівненської та Волинської областей», що впроваджується ГО «Волинський ресурсний центр» за підтримки Фонду розвитку українських ЗМІ Посольства США в Україні.
  • Курси перукаря рівне
-20C°
3м/с