На Рівненщині відремонтували чотири ФАПи | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
22-11-2018  12:20
На Рівненщині відремонтували чотири ФАПи

Тож відтепер лікарі у селах Нобель, Задовже, Радове та Храпин приймають своїх пацієнтів у комфортних умовах

Як розповідає керівник об’єднаної громади Петро Харковець, самі приміщення були побудовані у 80-х роках. Досі вони не знали ремонту. Тут протікав дах, у будівлях гуляли протяги, які пропускали старі двері та вікна. Та й зовнішній вигляд приміщень за стільки років став непривабливим.

«Фельдшерсько-акушерські пункти обслуговують близько 1600 людей. Щоб якісно надавати медичні послуги, їх необхідно було відремонтувати. Наші фахівці розробили проектні заявки. Допомагали нам при цьому працівники департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської обласної адміністрації. Наша ініціатива була підтримана Мінрегіоном, і в ОТГ надійшли кошти державної інфраструктурної субвенції у сумі понад один мільйон гривень на реалізацію проектів», – зазначає Петро Харковець.

За ці гроші впродовж двох років вдалося відремонтувати 4 ФАПи. Так, спочатку усі приміщення заново перекрили, вставили енергоощадні вікна та двері. Фельдшерські пункти у селах Нобель та Задовже утеплили. А у ФАПах Радового та Храпина зробили внутрішній ремонт. Тут повністю переробили грубки, постелили новий лінолеум, пошпаклювали та пофарбували стіни.

В усіх будівлях облаштували й фасади, частково огорожу, а в двох з них – встановили пандуси.

«Це лише окремий успішний приклад роботи однієї з наших громад. А таких проектів цього року є близько 90. Вони реалізовуються за кошти державної інфраструктурної субвенції, яка надійшла в область – 62,4 мільйони гривень. За них ремонтують соціальні заклади, будують дороги, облаштовують освітлення, встановлюють спортивні майданчики», – коментує заступник голови ОДА Олександр Корнійчук.

Інформують у РОДА. 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
9C°
3м/с