Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

На Рівненщині зареєстровано 22 порушення виборчого законодавства – поліція ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
05-02-2019  13:45
На Рівненщині зареєстровано 22 порушення виборчого законодавства – поліція

Сьогодні поліцейські області обговорювали питання дотримання виборчого законодавства. 

Заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький повідомив, що на сьогодні зареєстровано 22 порушення: “Двадцять фактів стосуються розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації без вихідних даних. Половина порушень зафіксовано безпосередньо у Рівному. На осіб, причетних до вчинених правопорушень за частиною 2 статті 212-13 КУпАП, складено 13 протоколів та адмінматеріали скеровані до суду для прийняття рішення. За іншими фактами триває перевірка, а ще за двома — інформація не підтвердилася”.

Начальник ГУНП в Рівненській області Валерій Самчук наголосив, що всі порушення передвиборчої кампанії будуть розслідуватися слідчими слідчого управління. Саме тому, Самчук спонукав поліцейських на якісний збір інформації на доказів на місцях подій. 

Охоронятимуть публічний порядок  на 1011 окружних та територіальних виборчих дільницях  1410 працівників поліції, а в день виборів додатково задіюватимуться працівники ДСНС, військовослужбовці Нацгвардії, громадські формування. Крім того, патрулювання територій населених пунктів забезпечуватимуть щодобово понад 800 поліцейських.

Участь у нараді також взяв керівник рівненської обласної організації «Громадянська мережа «ОПОРА» Андрій Токарський, який зауважив, що, узагальнивши всі недоліки та прорахунки минулої кампанії та виборів, цього разу представники організації налагодили взаємодію і співпрацю із поліцейськими з метою дотримання усіма учасниками виборчого процесу чинного законодавства, вчасного виявлення і документування порушень.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області

 Коментарі:

Поділитися:

Читайте також:22C°
2м/с