На Рівненщині хочуть утворити ще одну ОТГ – Великоомелянську | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
19-04-2019  14:15
На Рівненщині хочуть утворити ще одну ОТГ – Великоомелянську

Робоча група з питань формування територіальних громад Рівненської області сьогодні погодила чергові зміни до перспективного плану

Участь у заході взяли заступники голови ОДА Олександр Корнійчук та Ігор Тимошенко, голова облради Олександр Данильчук та його перший заступник Сергій Свисталюк, депутати облради, секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук, представники Центру розвитку місцевого самоврядування та Офісу реформ, громадськість, голови сільських рад.

Так, до Рівненської ОДА звернулися представники Великоомелянської та Грушвицької сільських рад Рівненського району. Люди просять внести зміни до перспективного плану. Згідно документу ці дві сільські ради входять до Дядьковицької ОТГ, яка утворилася минулоріч, але без цих територій. Тепер, після численних обговорень, вивчення думок, люди просять утворити одну громаду у форматі двох сільських рад.

Сільські голови Грушвицької та Великоомелянської сільських рад повідомили, що вже провели громадські слухання у селах, консультації та опитування людей. Пропонували різні варіанти об’єднань – до міста Рівного, до Дядьковицької ОТГ або ж стати самостійними. Переважна більшість висловилася утворити свою власну Великоомелянську громаду.

Після довготривалих обговорень члени робочої групи підтримали таке звернення, і надалі рекомендуватимуть обласній раді схвалити таку ініціативу. Подальше рішення – за обласними депутатами та Кабінетом міністрів, які мають затвердити такі зміни.

Нагадаємо, що згідно перспективного плану формування територій громад області передбачено утворення 66-ти ОТГ. Вже сформовано 35 громад, а це третина від усієї чисельності місцевих рад на початок об’єднання. В об’єднаних громадах проживає чверть населення області. ОТГ покривають третину території Рівненщини.

У 31-ій об’єднаній громаді проведено перші місцеві вибори.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
10C°
4м/с