17°

На Рівненщині місцеві перешкоджали поліції вилученню трактора

Двоє мешканців с. Сновидовичі Рокитнівського району 12 жовтня перешкоджали працівниками поліції під час обшуку та вилучення трактора.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

«Ще 28 серпня цьогоріч у ході документування злочину щодо незаконної порубки лісу, поліцейські Рокитнівського відділення поліції вилучили трактор. Разом із причепом, завантаженим деревиною, на нього наклали арешт та помістили на територію Залавського лісництва на зберігання», — зазначається в повідомленні.

Але вже 29 серпня трактор був викрадений. Поліцейські розпочали досудове розслідування і 12 жовтня проводили обшук у господарстві мешканця с. Сновидовичі. Правоохоронці вилучили транспортний засіб, однак під час доправлення його до відділення поліції, близько тридцяти чоловік почали перешкоджати слідчим діям.

«Десять з них перекрили в’їзд евакуатора та не випускали трактор. Крім того, двоє найбільш активних протестувальників шарпали поліцейських за формений одяг, виражалися нецензурною лайкою. Ними виявилися 19-ти та 23-річні місцеві жителі», — зазначається в повідомленні.  

Обом повідомили про підозру у вчиненні злочину — втручання у діяльність працівника правоохоронного органу. Наразі поліцейські розв’язують питання про обрання молодикам міри запобіжного заходу.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp