22°

На Рівненщині можуть зрости ціни на внутрішньообласні маршрути

У Рівному перевізники хочуть домогтися підвищення оплати за проїзд у громадському транспорті. Таку можливість розглядають і для перевізників області.

????????????????????????????????????

Про це повідомляє Рівне Медіа.

Сьогодні під час брифінгу перший заступник голови РОДА Сергій Подолін розповів, чи будуть підвищувати тарифи у внутрішньо-обласному транспорті.

Цього року було звернення від перевізників щодо підняття вартості проїзду у громадському транспорті внутрішньообласного значення. Основними причинами є зниження пасажиропотоку, зростання заробітної плати, додаткове навантаження та ремонтні роботи. Наразі питання підняття цін на проїзд не розглядається через відсутність економічно обґрунтованих тарифів. Враховуючи, що у обласному центрі жваво обговорюється вартість проїзду, я не виключаю, що повторні звернення від перевізників будуть надходити до адміністрації, – зазначив пан Подолін.

За словами чиновника, влада буде аналізувати економічну виправданість вартості проїзду та можливість населення платити. Під час прийняття рішення, чиновники будуть балансувати між цими двома факторами.