На Рівненщині перевіряли готовність органів системи МВС до проведення місцевих виборів | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
20-10-2020  13:13
На Рівненщині перевіряли готовність органів системи МВС до проведення місцевих виборів

На базі Ситуаційного центру ГУНП в Рівненській області сьогодні у режимі відеозв’язку відбувся черговий етап командно-штабних навчань із взаємодії органів системи МВС під час проведення місцевих виборів-2020.

Керівництво поліції, ДСНС, Нацгвардії, Держприкордонслужби Рівненщини на основі ввідних завдань перевіряли готовність територіальних підрозділів до виконання завдань. Зокрема, присутні узагальнювали питання взаємодії з урахуванням позаштатних ситуацій, невідкладного реагування на правопорушення, їх документування, надання правової кваліфікації тощо.

Як наголосив т.в.о начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький, поліцейські спільно з іншими підрозділами МВС готові до забезпечення правопорядку і проведення місцевих виборів на території області та вживатимуть усіх необхідних заходів реагування на будь-які повідомлення та можливі позаштатні ситуації.

Відділ комунікації поліції Рівненської області.

Джерело: РВ


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
1C°
5м/с