23°

погода у Рівному

На Рівненщині побудують велосипедний памп-трек

Сучасний велосипедний памп-трек, кемпінг-зона просто неба та сонячний колектор у дитячому садочку. Це лише кілька ініціатив серед 18 проєктів розвитку територіальних громад Рівненщини, що реалізують цього року. Їх підтримала комісія обласного конкурсу, який вже 10 років проводять в області

Варто відзначити, що ініціативи будуть втілюватися у різних сферах – туризмі, підприємництві, надання соціальних послуг тощо. Проєкти реалізують у містах і селах, а також у дев’яти об’єднаних громадах.

ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ

«Загалом на розгляд подали 65 проєктних заявок. Варто відзначити й готовність громад наполовину співфінансувати власні проєкти. А загалом з обласного бюджету на проєкти спрямували 1,9 мільйони гривень», – зазначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Оцінювання усіх проєктів робили три незалежні експерти, щоб досягнути неупередженості та об’єктивності. Вони і виставили бали, таким чином рейтингували усі проєктні заявки.

«Цьогоріч  ініціативи дуже відрізняються від тих, що подавалися у попередні роки. Замість будівельно-ремонтних у перелік увійшли багато розвиткових проєктів. При чому якість їх написання достатньо висока», – розповів керівник Волинського ресурсного центру Василь Кашевський.

Зважаючи на це, заступник голови ОДА Олександр Корнійчук запропонував скласти резервний перелік проєктів. Туди вирішили включити ініціативи громад, які можна реалізувати у разі дофінансування конкурсу депутатами обласної ради.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА