5°

Національна поліція

На Рівненщині поліція викрила двох іногородніх втікачів від суду

Під час патрулювання території Здолбунівського та Володимирецького районів вчора, 16 грудня, працівники сектору реагування патрульної поліції виявили двох жителів областей, які перебували у розшуку. 

Близько 17 години під час патрулювання території автовокзалу у місті Здолбунів екіпаж СРПП виявили чоловіка, який у громадському місці курив та вживав алкогольні напої. На зауваження порушник не реагував, тож поліцейські склали на нього адмінпротоколи.

На Рівненщині поліція викрила двох іногородніх втікачів від суду

Під час оформлення матеріалів з’ясувалося, що 68-річний житель Полтавської області розшукується Кременчуцьким судом за вчинення злочину, передбаченого частиною 1 статті 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).

На Рівненщині поліція викрила двох іногородніх втікачів від суду

У відділенні поліції в обвинуваченого відібрали пояснення, зобов’язання про термінове прибуття до суду, а також повідомили ініціатора розшуку. 

Крім того, близько 17:30 поліцейські сектору реагування на одній із вулиць селища Володимирець побачили чоловіка, який підозріло себе поводив. Під час перевірки документів, з’ясувалося, що 39-річний житель Запорізької області понад три роки переховується від Мелітопольського суду за вчинення крадіжки та в цей час мешкав у Вараші.

Поліцейські доставили його у Володимирецький суд, де під час відеоконференції судді прийняли рішення про його термінове прибуття до Мелітопольского суду.