На Рівненщині пройде веломарафон "100 миль+" ґрунтовими дорогами природного парку | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
17-07-2019  18:00
На Рівненщині пройде веломарафон “100 миль+” ґрунтовими дорогами природного парку

03 серпня 2019 року відбуватиметься ґрунтовий веломарафон «100 миль+» зі стартом та фінішем у місті Рівне і проїздом мальовничими краєвидами Рівненщини в напрямку Острога. 

На учасників чекає захоплюючий трейл квітучими полями, густими лісами з неочікуваним гірським рельєфом, зі стрімкими схилами і вузькими влоговинами, місцями, де зароджуються гори та ріки.

Веломарафон цьогоріч проводиться всьоме. «100 миль+» – це маршрут протяжністю близько 160 км з сумарним набором висоти до 2000 м, що пролягає територією Рівненської області переважно ґрунтовими лісовими дорогами Дермансько-Острозького Національного природного парку. Також є варіанти маршруту з меншими дистанціями для тих, хто не має достатнього досвіду далеких мандрівок на велосипеді, та для початківців, котрі тільки розпочинають знайомитись з поїздками за місто.

Всі, хто вкладуться у ліміт часу своєї категорії, вважаються переможцями та отримають пам’ятну медаль-магніт. Переможці за часом у категоріях на дистанції «100 миль+» та «50 миль+» отримають призи від організаторів та спонсорів марафону.

Три категорії:
 – 100 миль+ (контрольний час на подолання дистанції – 16 годин, 160 км);
 – 50 миль+ (контрольний час на подолання дистанції – 8 годин, 90 км);
 – 25 миль+ (контрольний час на подолання дистанції – 8 годин, 45 км).

Щороку чисельність учасників заходу збільшується – на «100 миль+» вже зареєстровано 80 учасників у різних категоріях з різних міст України, що говорить про актуальність велосипедного руху як у нашій країні загалом, так і в Рівному зокрема. Велосипедисти пропагують здоровий спосіб життя, розглядають для власних мандрівок та презентують Рівненщину друзям з інших міст та країн як туристичну перлину з неповторними пейзажами та чудовими традиціями, впроваджують велокультуру безпечного пересування на велосипеді та неухильного дотримання правил дорожнього руху.

Тому організатори запрошують усіх бажаючих, хто має справний велосипед, шолом та достатні навики для подолання дистанцій приєднуватися до ґрунтового веломарафону «100 миль+» в одній із трьох дистанцій, щоб випробувати свої сили чи проїхатися в своє задоволення.

Вся інформація про веломарафон на сторінці у Фейсбук та на сайті.

Реєстрація за посиланням.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
14C°
4м/с