19°

погода у Рівному

На Рівненщині розпочав свою діяльність СпецФонд «СтопВірус»

В області розпочав роботу Благодійний Фонд «Громада Рівненщини», діяльність якого спрямовано на активізацію громад та об’єднання зусиль для вирішення надважливих потреб. Ініціаторами Фонду стали друзі, партнери та члени громадської організації «Агенція сталого розвитку міста», які відомі в регіоні як соціально-орієнтована проектна команда для сталого розвитку територій.

Через загрозу поширення небезпечного вірусу COVID-19 та з метою спільної протидії його розповсюдження, на Рівненщині розпочав свою діяльність СпецФонд «СтопВірус» від Благодійної організації «Благодійний Фонд «Громада Рівненщини»», адже сьогодні медична галузь потребує надзвичайно великої підтримки, а кількість пацієнтів зростає щодня.

Усі кошти, що приходитимуть на рахунок Спецфонду, будуть розподілені, згідно найактуальніших потреб медиків, що стосуються запобіганню розповсюдження вірусу, а також інформаційної і предметної підтримки громади в цій ситуації.

Ми закуповуємо тест-системи, респіратори, маски, антисептики, захисні костюми тощо. Першою громадою, що звернулася до Фонду, стала Вараська ОТГ, для якої було сформовано СпецФонд «СтопВірус.Вараш». За рахунок перших благодійників було придбано респіратори FFP2, маски та антисептичні засоби, які особисто передав Член Правління Фонду Ігор Кравченко до СМСЧ №3 в м. Вараш.

На днях передаємо тест-системи, захисні костюми та маски-щити, – розповідає Голова правління Благодійної організації «Благодійний Фонд «Громада Рівненщини» Олена Хмельник.

Якщо ви бажаєте здійснити благодійний внесок, це можна зробити на наш рахунок

Наші реквізити:

  • Благодійна організація «Благодійний фонд «Громада Рівненщини»,
  • Код ЄДРПОУ 43575948
  • UA163333910000026008054744665
  • Код банку 333391, АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках «Спецфонду СтопВірус»)

Довідка:

Благодійна організація «Благодійний фонд «Громада Рівненщини» – це недержавна, неприбуткова організація, яка працює з територіальною прив’язкою до громади, в якій живете Ви! Зусилля Фонду будуть спрямовані на підтримку економіки регіону, співпраці з громадами Рівненщини, впровадженням проектів, що сприятимуть їх розвитку.

Фонд дотримується принципу повної прозорості, тому звітуватимемо про всі надходження та витрати в рамках роботи Спецфонду на офіційній сторінці в Фейсбук: www.facebook.com/gromada.rv.ua , які будуть підтверджені оглядом від незалежної аудиторської компанії.