8°

Рівненські новини

На Рівненщині селяни вимагають від орендарів землі чистити техніку і не забруднювати дороги

Підзамчівське і Башарівське старостинства вимагатимуть від орендарів сільгоспземель, які господарюють на їх територіях, аби вся спецтехніка після роботи в полі проходила обов’язкове очищення, і в подальшому не забруднювала дороги населених пунктів ґрунтовим місивом.

З такою відвертою халатністю водії тягачів нині прокладають свої маршрути і через частково відремонтовану автотрасу, що сполучає місто і три старостинські округи громади.

Про це повідомили у Радивилівській ОТГ.

Нагадуємо, з осені минулого року  на найбільш зруйнованому відрізку дороги, що бере початок від залізничного переїзду м.Радивилова до межі з Тернопільською областю, пролягаючи через села Батьків, Башарівка, Перенятин, Підзамче, триває середній поточний ремонт. Радивилівською міською радою було профінансовано виготовлення проєктної документації, яка отримала погодження та підтвердження у Державному агентстві автомобільних доріг України.  Відновлюють дорожнє покриття фахівці ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56».  На початок ремонтних робіт автошляху державного значення Н-02/М-06/- Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів-Софіївка на ділянці

км 4+402 – км 20+798 із державного бюджету було виділено кошти в сумі 146, 2 млн грн. Загальна вартість проєкту складає понад 200 млн грн. Повністю об’єкт має бути завершений у 2021-му році.

Сільгоспвиробники ще не завершили збиральну кампанію – на полях до цього часу подекуди залишалась кукурудза, а в буртах –  цукровий буряк. Курсуючи розмоклими ґрунтовими дорогами, разом із сільгосппродукцією каравани вантажівок вивозили з полів ще й кілометри слизького бруду. Їздити такими дорогами гірше, ніж в ожеледицю, адже різко зростають ризики дорожньо-транспортних пригод, в тому числі – з травмуванням та загибеллю людей.

Ситуацію можуть докорінно змінити спецобладнання для мийки коліс, встановлене на виїзді з поля. Займатись цим повинен власник землі.

У зв’язку з цим старости вимагатимуть від орендарів завершити вивіз сільгосппродукції за цивілізованими правилами,  організувавши «клінінг» для великогабаритної техніки. Щоб з поля на асфальт машини виїжджали чистими колесами.

Джерело: РН


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp