20°

На Рівненщині стартував проєкт мобільності для менеджерів культури об’єднаних територіальних громад

Рівненське Регіональне відділення Асоціації міст України розпочинає реалізацію проєкту «Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини» за фінансової підтримки Українського Культурного Фонду.

Для менеджерів культури з ОТГ буде проведено навчання в форматі творчих студій, маршрутів успіхів для ознайомлення з успішним досвідом місцевих громад в сфері культурної креативної індустрії, а також фінальний Форум менеджерів культури.

Виконавча директорка Рівненського регіонального відділення АМУ Тетяна Грещук зазначила – «Ми прагнемо підвищити інституційну спроможність ОТГ Рівненщини в сфері культурного розвитку шляхом навчання менеджерів культури сучасним інструментам виявлення та популяризації культурно-мистецького потенціалу громад, що допоможе забезпечити сталий та збалансований розвиток культури та мистецтва.»

Менеджерка проєкту Анна Кульган розповіла – «Робота над проєктом вже стартувала, ми напрацьовуємо візуалізацію проєкту, ведемо перемовини з фахівцями, які допоможуть учасникам розкрити потенціал своєї громади і свій власний. Спільно з учасниками проєкту ми створимо “Креативний каталог громад Рівненщини”, його презентуємо восени під час Фінального форуму. До участі у проєкті запрошуємо представників галузі культури об’єднаних територіальних громад Рівненщини.»

Під час робочої зустрічі з командою проєкту начальниця управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк  ідею підтримала, адже нині фахівці вивчають стан справ галузі у всіх ОТГ Рівненської області. Любов Романюк зазначила – «Надзвичайно рада співпраці у рамках цього проекту, позаяк кожен куточок нашої області має неймовірні особливості і може гідно представити загалу свою історико-культурну спадщину, туристичні родзинки, та їх сучасне звучання на теренах України.»

Запрошуємо до участі у проєкті представників культурної сфери ОТГ Рівненської області. Для учасників проєкту забезпечується проживання, харчування, роздаткові матеріали та переїзд з м. Рівного до культурних локацій Проєкту.  (Доїзд у м.Рівне – учасники забезпечують самостійно)

Кількість місць обмежена.  Вже відкрита онлайн реєстрація за посиланням.

https://cutt.ly/Ay5oS3r