6°

На Рівненщині відбудуться заходи до Дня спротиву окупації Криму

Сьогодні, 26 лютого, в Україні відзначають День спротиву окупації АР Крим та міста Севастополя. Саме цього дня сім років тому у Сімферополі відбулось найбільше зібрання на підтримку цілісності та єдності України.

З метою вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території, торік Президент Володимир Зеленський підписав Указ про встановлення 26 лютого в Україні Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Так, цього дня на Рівненщині запланована низка заходів.

Зокрема, в Державному історико-культурному заповіднику м.Острога відбудеться нумізматична інтернет-виставка «Крим – це Україна: кримський півострів і кримсько-татарський народ на пам’ятних та ювілейних монетах». Її можна буде переглянути за посиланням – https://ostrohcastle.com.ua/. Початок о 10:00 год.

А вже об 11:00 год. в обласній бібліотеці для молоді заплановане відео-інтерв’ю з Євгеном Новицьким, засновником ГО «Кримська діаспора Рівненщини», активним членом кримського Євромайдану, правозахисником у сфері медичного права.

Трансляція буде доступна за посиланням – https://www.facebook.com/ulibrv

Також цього дня о 19:00 год. усіх охочих запрошують на тематичну виставу «На полі крові». Показ відбудеться в Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp