21°

На Рівненщині запрацювала «Школа свідомого громадянина»

Курс навчань для молоді «Школа свідомого громадянина» стартував на Рівненщині. Мета проєкту навчити молодь впливати на формування місцевої політики.

Проєктвдалось реалізувати за підтримки управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської ОДА разом із ГО «Інформаційно-освітній простір «Інфохаб» та факультетом документальних комунікацій та менеджменту РДГУ

За словами організаторів, школа включає цикл тренінгів та лекцій для студентів на різні тематики.

 

 

Загалом, навчання передбачає отримання реальних знань щодо правильного позиціонування себе в суспільстві для роботодавців чи створення власної справи. У рамках навчання планується прроведення PR-кампаній в мережі Інтернет, налагодження успішної комунікації з органами влади та ЗМІ.

 

 

«Робота в команді відіграє велике значення у нашому житті: як налагоджувати діалог та як дійти консенсусу при прийнятті рішень.

Напередодні студенти факультету Документальних комунікацій та менеджменту дізнались більше про роботу в команді та власним прикладом змогли спробувати працювати в різних командах», – розповів керівник X-Culture Academy, член Ради ГО «U-Cycle» Євгеній Франків.

 

 

Проєкт триватиме до кінця цього року.

 

Нагадаємо, цьогоріч за сприяння управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської ОДА впроваджують одразу 8 проєктів. А до 30 жовтня можна подавати документи на конкурси проєктів інститутів громадянського суспільства для реалізації їх у наступному 2020 році


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp