На Рівненщині жінка рятувала своїх дітей з палаючої хати | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
08-09-2019  14:08
На Рівненщині жінка рятувала своїх дітей з палаючої хати

8 вересня о 04:50 трапилась пожежа в приватному житловому будинку в селі Озеро Володимирецького району. 

Прибувши на місце рятувальники встановили, що вогонь вже встиг майже повністю знищити покрівлю та міг поширитися ще й на всі житлові приміщення. Пожежу вдалося швидко локалізувати в тих масштабах, які вона набула до приїзду рятувальників. Вогню не дозволили поширитися на житлові приміщення будинку. Слід зазначити, що активну участь в гасінні пожежі та рятуванні майна приймали місцеві жителі.

Згодом пожежу повністю ліквідували. 

Як стало відомо згодом, пожежу помітила власниця будинку. Вона разом з сім’єю ще спали. Прокинулася від їдкого запаху диму. В коридорі та на кухні вже було повно диму, а вогонь було видно в приміщенні кухні. Дим від осередку пожежі швидко поширювався на всі приміщення. Вона швидко розбудила дітей, а коли всі вийшли закрила двері, щоб уповільнити притік повітря до осередку горіння.

Слід зазначити, що якби пожежу вчасно не виявили, то всі, хто був в будинку могли загинути від отруєння чадним газом, ще до того, як вогонь поширився б на значну площу. Адже людині досить лише кілька разів вдихнути отруйний дим, щоб втратити свідомість та задихнутися.

Наразі всі подробиці даної події встановлюються.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
3C°
4м/с