10°

На Рівненщини коронавірус виявили у 3-х місячної дитини

Як повідомлялося раніше, у Рівненській області станом на ранок 2 січня діагноз коронавірус підтвердили у 228 осіб. Серед них тримісячне немовля.

У недавньому дослідженні, результати якого були опубліковані в медичному журналі Journal of the American Medical Association, йдеться, що у всьому світі захворювання торкнулося в основному людей у віці від 40 до 59 років.

“Випадки захворювання серед дітей дуже рідкісні”, – йдеться в дослідженні.

Хоча підтверджених випадків захворювання на коронавірус серед дітей небагато, експерти підкреслюють, що говорити про наявність у малечі особливого імунітету проти COVID-19 не можна.

“Імунна система дітей у віці до п’яти років і підлітків, як правило, дуже добре підготовлена до боротьби з вірусами. Вони можуть заразитися, але захворювання у них буде протікати в більш м’якій формі, або це може бути взагалі безсимптомний перебіг хвороби”, – каже лектор Університетського коледжу Лондона Наталі Макдермотт.

Китайський Центр контролю та профілактики захворювань наводив дані про те, що діти молодше 19 років становили 2% від 72 314 хворих Covid-19, а в американському дослідженні 508 пацієнтів не відзначалося жодного випадку смерті серед заражених дітей (при цьому хворі діти в цій групі становили всього лише 1%).


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp