На Щасливому працюватиме перший на Рівненщині приватний дитсадок ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
30-07-2019  17:30
На Щасливому працюватиме перший на Рівненщині приватний дитсадок

Приватний заклад дошкільної освіти «Baby Land» – така повна назва першого дошкільного приватного закладу на Рівненщині.

Комісією з ліцензування освітньої діяльності погоджено рішення щодо видачі ліцензії садочку в Рівному по вулиці В. Чорновола на території ЖК «На Щасливому».

Згідно статуту новостворений заклад розрахований на 10 груп, де перебуватимуть діти дошкільного віку з денним режимом перебування.

«Вітаємо гарну ініціативу приватного бізнесу, зокрема забудовника у відкритті закладів соціальної сфери, а саме дитячого садка. Перша ластівка на Рівненщині вже скористалася напрочуд спрощеними умовами ліцензування. Чекаємо подібних ініціатив», − зазначає голова ліцензійної комісії Світлана Богатирчук-Кривко.

Це – надсучасна будівля, зведена із екологічно чистих матеріалів та за новітніми технологіями.

У закладі передбачені окремий спортивний та музичний зали та осередки для гри, відпочинку, харчування, прогулянок і все це завдяки великій площі приміщень.

Основним у його роботі буде логопедично-корекційне спрямування, тобто тут із дітками займатимуться висококваліфіковані спеціалісти, які на базі ліцензованих та авторських методик допомагатимуть їм розвивати мовлення та критичне творче мислення.

«Сьогодні, дійсно, прописані нові умови та правила. Закликаю скористатися ними і вийти з тіні тих, хто вже працює. Українські діти в правовому полі повинні бути захищені», − зауважує обласний очільник освіти Григорій Таргонський.

Повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

 

 [Heateor-SC]

Поділитися:

Читайте також:1C°
6м/с