На трасі Рівне-Луцьк знайшли 24 вибухонебезпечні предмети | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
12-12-2018  14:14
На трасі Рівне-Луцьк знайшли 24 вибухонебезпечні предмети

12 грудня, під час планової перевірки,  група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області виявила 24 вибухонебезпечні предмети на узбічі дороги Рівне-Луцьк. 

Серед предметів були: 20 набоїв до стрілецької зброї 1 артснаряд калібром 30мм 2 артснаряди 23мм та одну гранату Ф-1 часів Другої світової війни. Всі боєприпаси будуть знищені шляхом підриву у спеціально встановленому місці.

Головне управління ДСНС України у Рівненській області вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

А також наголошують, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

Повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
5C°
7м/с