21°

На вулиці Чорновола водій закрився у авто і на очах у патрульних з’їв пакетик з білою речовиною

Минулої ночі, патрулюючи вул. В’ячеслава Чорновола, інспектори помітили транспортний засіб AUDI, керманич якого порушив ПДР.

Водієм виявився 29-річний рівнянин, який керував автомобілем з явними ознаками наркотичного сп’яніння. Спілкуючись з патрульними він зачинився у власному автомобілі і сказав, що чекає приїзду власного юридичного представника.

Після прибуття рідного брата водій витягнув поліетиленовий пакетик з білою порошкоподібною речовиною, зовні схожою на наркотичну, швидко поклав його до ротової порожнини та проковтнув.

Оскільки дані дії могли завдати шкоди життю та здоров’ю особи, патрульні викликали карету ШМД та застосували до порушника спезасіб кайданки.

Від медичного огляду та надання медичної допомоги працівниками закладу здоров’я громадянин відмовився та повідомив, що почуває себе задовільно.

Слідчі Рівненського ВП, які прибули на місце зупинки транспортного засобу, вилучили два предмети зовні схожі на пристрої для вживання наркотичних засобів з нашаруваннями речовини білого кольору.

Також водій пройшов огляд на стан наркотичного сп’яніння у медзакладі у лікаря нарколога. Результат виявився позитивним.

Загалом за минулу ніч патрульні склали 6 протоколів на водіїв, які кермували в стані сп’яніння. У двох з них виявили речовини зовні схожі на наркотичні. Відносно ще одного склали адміністративні матеріали за за ч.3 ст.130 КУпАП (двічі протягом року піддавався адміністративному стягненню за керування в стані сп’яніння).


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp