6°

На вулицях Рівного може невдовзі запрацювати система “Зелена хвиля”

30 листопада із презентаційною програмою в Рівненську міську раду завітали представники компанії «Сварко Україна». За участі міського голови Рівного Володимира Хомка, начальників транспортних та шляхово-експлуатаційних управлінь та патрульної поліції представники компанії представили технологію «Зеленої хвилі», які вже успішно використовуються в декількох містах України. Головна мета презентації – сприяння руху громадського транспорту та розвантаження міста.

Окрім того, фахівці компанії показали в дії систему керування дорожнім рухом, обладнання, програмне забезпечення тощо.

У свою чергу, міський голова зазначив, що така система є прийнятною для міста Рівного і поставив завдання керівникам управлінь спільно із патрульною поліцією визначитись із переліком найбільш перевантажених автотранспортом вулиць та перехресть.

SWARCO – мультинаціональна група компаній, представлена більш ніж в 60 країнах світу. Група володіє багаторічним досвідом в галузі забезпечення безпеки дорожнього руху за допомогою високоякісних дорожньо – розміткових матеріалів, інтелектуальних систем управління дорожнім рухом та інноваційного програмного забезпечення.

В цілях оптимізації обробки замовлень, постачання інформацією та технічної підтримки керівництво групи відкрило В Україні у 2011 році ТОВ “Сварко Україна”.

Головна мета компанії управляти мобільністю і сприяти підвищенню безпеки дорожнього руху за допомогою високоякісних і екологічних транспортних рішень. Інформує Рівненська міська рада.