23°

На вулицях Рівного вже курсують нові маршрутні таксі під номером 31

З’явився маршрут на прохання мешканців мікрорайону “Щасливе”. Розробили його та запустили аби тамтешні могли дістатися двох автовокзалів. Щоправда, шаленого попиту на ранковий рейс не було. Перевізники кажуть, за підсумками першого тестового дня, цей маршрут поки що збитковий та цілком не надто вдалий.

На годиннику майже сьома ранку. Мікрорайон “Щасливе”. Поодинокі пасажири на зупинці громадського транспорту чекають на маршрутне таксі. Відучора у тестовому режимі запрацював новий 31 маршрут, котрий має сполучати мікрорайон Щасливе із автовокзалом на вулиці Київській та автостанцією “Чайка”. Сьогодні проінспектувати роботу нового маршруту приходить виконуючий обов’язки начальника Рівненського міського управління транспорту і зв’язку Дмитро Царук. Визнає, вчора перевізники працювали у збиток.

Возитимуть пасажирів на 6 автобусах із об’єднаного 33-49 маршруту, котрий сполучав залізничний вокзал із вулицею Енергетиків.

Схема руху погоджена на три місяці, за цей час вивчатимуть пасажиропотік, котрий нині доволі низький.

А ще говорить водій, схема маршруту багатьох пасажирів не задовольняє.

Рівнянка Наталія живе у мікрорайоні “Щасливе”, дівчина має надію, що цей маршрут буде зручним.

Графіком 31 маршрутного таксі цікавиться і пані Галина.

За три місяці роботи представники профільного управління намагатимуться усунути усі зауваження поліції. Зокрема на вулицях Чорновола та Костромській є проблеми з відсутністю зупинок громадського транспорту, пішохідних переходів, острівців безпеки. Говорять, значних незручностей для пасажирів виникнути не повинно, адже, режим роботи маршрутного таксі дозволяє зупинятись за вимогою, якщо це не суперечить правилам дорожнього руху.

На кінцевій, автостанції “Чайка” рівняни вже чекають на нову маршрутку. Ще не тестували, однак, сподіваються, що вона спростить доїзд до віддаленого мікрорайону.

А от перевізник пан Анатолій, сьогодні по сумісництву ще й водій, каже, увесь маршрут проїхав доволі швидко, однак людей засмучує не це.

Чи змінюватимуть рух маршрутного таксі під вимоги пасажирів та чи вдасьться усунути усі недоліки до 1 липня покаже час. Поки що автобуси по 31 маршруту виїжджатимуть на рейс щоденно з 7 ранку і їздитимуть до 19 години вечора.

Джерело: Рівне 1