19°

погода у Рівному

Найбільше дбають про соціально вразливих людей на Рівненщині

Рівненщина очолила рейтинг областей щодо рівня соціального захисту громадян у 2018 році.

Рейтинг оприлюднив Мінрегіонбуд.

Так, Рівненщина має один з кращих показників в Україні по охопленню дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування сімейними формами виховання – 98%. В області лишається 2% дітей, які виховуються у державних закладах. Більшість з них – з особливими потребами, проте продовжується робота щодо влаштування і їх у сім’ї.

Також у 2018 році для 34 дітей-сиріт області придбали житло. Гроші на це виділяє держава уже другий рік поспіль – торік спрямували на ці потреби 13 млн. грн.

99,5% людей, які перебувають у складних життєвих обставинах, охоплені послугами соціальних територіальних центрів Рівненщини.

«За минулий рік вдалось чимало зробити для найменш захищених категорій людей – престарілих, людей з інвалідністю, бездомних, сиріт. Зокрема, за бюджетні кошти у Рівному по вулиці Жоліо Кюрі створили сучасний притулок для бездомних, завершують довгобуд Мирогощанського дитячого будинку-інтернату, капітально ремонтують обласний центр комплексної реабілітації інвалідів в Олександрії. А у геріатричному пансіонаті, що в селі Тучин Гощанського району, створили кращі умови проживання», – розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір.

Загалом загальноукраїнський рейтинг включає 64 показники, які згруповані за 12 напрямками. У результаті Рівненська область посіла друге місце серед інших областей України та третю із врахуванням міста Києва.

За останні три роки область змогла покращити свої показники і переміститися із 11 місця у 2015 році, та втримати лідерство у 2017-2018 роках.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА