19°

погода у Рівному

Нацгвардійці ефектно привітали жителів Сарн із днем міста

17 червня місто Сарни Рівненської області відзначало 134 річницю від дня свого заснування. Вперше у святкуванні взяли участь і військовослужбовці Національної гвардії України. Жителі та гості міста мали змогу стати свідками вражаючих богатирських ігор, показового виступу з рукопашного бою зі щитами, а також незабутнього концерту оркестру 2 Галицької бригади.

«Взяти участь у святкуванні дня міста Сарни було нашою ініціативою, – розповів командир патрульної роти в/ч 3055 2 Галицької бригади Кирило Ахметшин. – Ми підготували багато сюрпризів. Це і участь в богатирських іграх, і показовий виступ зі щитами та рукопашного бою, і концерти оркестру 2 Галицької бригади, який навмисне приїхав до сарненчан привітати їх зі святом. До виступів ми готувалися протягом місяця, адже паралельно виконували і службові завдання. Ми бажаємо брати участь в житті міста і продовжуватимемо це робити».

Богатирі НГУ змагалися ще з трьома командами – рятувальників, поліцейських та збірною Сарненської райдержадміністрації. Всього богатирські ігри включали в себе такі вправи: підтягування на перекладині, жим 70-кг балону від грудей, підкидання гир, армреслінг перетягування канату, перекидання колеса, перетягування автомобіля.

Нацгвардійці вибороли у цих змаганнях два перші місця. Старший прапорщик Василь Олещук підняв 70-кілограмовий газовий балон та гирі найбільшу кількість разів серед учасників. Також нацгвардійці вибороли другі та треті призові місця в інших видах вправ, за що були нагороджені грамотами та призами.