21°

Назвали суми хабарів, які брали у Держгеокадастрі Рівненщини за оформлення землі (ВІДЕО)

Джерело: Радіо Трек

На урядовій нараді, яка відбулася сьогодні

Розміри хабарів озвучив депутат Верховної Ради від Рівненщини Роман Іванісов (на фото вгорі) 

У нас є кричущий випадок. Є такий начальник Держгеокадастру пан Мигаль. Як процитувало польське агентство ЗМІ, являється символом української корупції. Є його заступник пан Дубич такий. Де він? Можна побачитися? (Звертається до Дубича) То шість депутатів Верховної Ради вважають вас бандою. Ви за три роки знищили мою Рівненщину.

Понад 100 звернень до Генерального прокурора до Прем’єр-міністра. Рвуть землю, підробляють документи, немає рішення сільських рад. І це постійно. Пан Дубінський казав про 400-500 доларів. У нас це постійно. У нас 400 доларів беруть за переоформлення кожної сотки. Зобов’язують давати хабарі Роману Мигалю в  розмірі 450 доларів за сотку квадартних метрів через адвокатів, щоб змінити цільове призначення. І так іде постійно.

Я звертаюся до Прем’єр-міністра, я прошу Вас від шести народних депутатів Рівненщини створити негайно комісію і зробити аудит, повністю перевірити весь Держгеокадастр Рівненщини за останні три роки.   

Детальніше – на відео внизу:

А ось і відео сьогоднішнього відсторонення заступника Рівненського геокадастру Дубіча. Нормальний такий стос паперів на цих ділків назбирали в області. Чекаємо на відкриття кримінального провадження. Дякуємо, Роман Іванісов!

Опубліковано Serhii Delidon Понеділок, 11 листопада 2019 р.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp