14°

Названо найбагатшу людину у світі

Засновник американської корпорації  SpaceX та електромобілів Tesla Ілон Маск, став 7 січня найбагатшою людиною світу після того, як акції його компанії зросли в ціні відразу на 7,9%. 

Засновник SpaceX і очільник Tesla Ілон Маск (Фото: Joe Skipper / Reuters)

За даними агентства Bloomberg, Ілон Маск обійшов в “Індексі мільярдерів”, який укладає це агентство, свого одвічного конкурента засновника компанії інтернет-торгівлі Amazon Джеффа Безоса. Статки Маска оцінюють в 194,8 мільярда доларів. Це на 9,5 мільярда більше, ніж у Безоса. 

За 2020 рік статки Ілона Маска зросли на 100 мільярдів доларів. Протягом минулого року Маск став багатший більш ніж на 165 мільярдів доларів, що є, ймовірно, найшвидшим збагаченням в історії. Вартість акцій компанії Tesla зросла на 743%, а з часу першого виходу на біржу 2010 року ці акції подорожчали більш ніж на 23 тисячі 900 відсотків.

У вересні ASPI news писало, що американець Ілон Маск, засновник компаній Tesla і SpaceX, більше не знаходиться у п’ятірці багатіїв світу. Всього за одну добу винахідник втратив 16,3 мільярда доларів. Також повідомлялося, що компанія Neuralink Ілона Маска презентує чіп, за допомогою якого можна підключити людський мозок до комп’ютера.