13°

погода у Рівному

Неймовірна історія кохання близнюків, які проходять службу в ЗСУ

Сестри-близнючки Надія і Любов працювали у районній поліклініці. З початку війни на Сході нашої країни жінки підписали контракт з новоствореною військовою частиною у Тернополі та почали служити медиками.

За неймовірним збігом їхні чоловіки також близнята, які проходять службу, учасники АТО. Четвірка близнят поєдналися у дві щасливі сім’ї з одним прізвищем – Сімчук. Обидві родини виховують чудових діток: у Наді два синочки, а в Люби син і донька.

Коли бачу їх разом, тоді розрізняю, а окремо – ні. За характером вони також різні, Люба спокійна, Надя – живчик, який навколо своєї осі 125 разів пробіжить. Сестри зізнаються, що між ними є відмінності, мінімальні, але є. Надя старша за Любу на 30 хвилин, а Люба вища за Надю на 1 сантиметр, – розповідає їхня колега Світлана, медик батальйону охорони.

Час служби нерідко розділяє сестер. Вони чергово їздять в зону ООС виконувати роботу медика. Така собі родинна ротація – одна мама служить в Тернополі, інша на Сході. Складається й так, коли сестри одночасно в різних місцях заступають на чергування, тоді ініціативу беруть тати-близнюки. 

Редакція сайту Інформаційний потік Рівне бажає родинам Сімчук сімейного щастя та благополуччя.