22°

Нотатки пані: модні жіночі аромати 2018 року – популярні новинки парфумерії

пані Інна

Парфуми дають можливість відкрити внутрішній світ, характер, дізнатися переваги і погляди жінки. Наприклад,  важкі пряні аромати кажуть, що характер у жінки не простий, а ніжні квіткові – говорять про романтичну та мрійливу натуру.

Однак, все може бути і не так просто. У пані може бути не один флакончик з ароматами, а кілька, і вибирає вона його в залежності від настрою. У 2018 році будуть популярні цитрусові ноти, квіткові аромати, що дарують ніжність, і смачні аромати фруктів.

Модні цитрусові аромати

 Аромати цитрусових особливо популярні в теплий період. Найбільшою популярністю користується парфум, який включає лимонний, лаймовий, бергамотовий, мандариновий і грейпфрутовий аромати. Досить часто такі аромати відносять до категорії унісекс, якщо в них присутні деревні і амброві нотки.

Не дивуйтеся, адже один і той же парфум може по-різному відчуватися на жіночому  одязі. У новому році слід звернути увагу на варіанти з бергамотом, кардамоном, мускусом або екзотичним поєднанням різних цитрусових і фруктових.

Всі знають, що аромати цитрусових мають тонізуючу дію. У людини при емоційному напруженні  підвищується фізіологічний тонус.

Для початку проведіть експеримент гелем для душу або молочком з тим же ароматом, який бажаєте придбати. При виборі парфуму слід враховувати, що цитрусові аромати деякі нотки можуть погіршити, а якісь зробити занадто солодкими. Необхідно зауважити, що європейці люблять парфуми з цитрусовими композиціями. Американці вважають їх тільки чоловічими або ранковими.

Модні квіткові аромати

Парфюмери квітковими ароматами вважають ті, в яких відмінно розрізняються нотки квітів або домінують над іншими. Так, в 2018 році будуть популярними аромати, в основі яких жасмин.

Розбавлятися він буде найрізноманітнішими акордами. Досить популярним буде несподіване поєднання з замшею, пачулі, ладаном і мигдалем. Взагалі такі парфуми прийнято відносити до ніжних, м’яких і ненав’язливих, отже, вони вважаються жіночими.

Модні фруктові аромати

У 2018 році популярним буде  поєднання фруктових і квіткових ароматів. Їх можна віднести більш до солодких, ніж освіжаючих. Варто спробувати композиції з екзотичними фруктами і ягодами полуниці і малини, з нотками ароматів різних кольорів.

Деякі бренди розбавляють шоколадом, горіховою помадкою і ваніллю. Також додають деревні аромати і прянощі. Взагалі фруктовими вважаються аромати, в яких чітко виражені різні аромати фруктів і ягід. Ці аромати ненав’язливі і апетитні. Парфуми з таким ароматом завжди підійдуть в якості подарунку.

Аромати, які будуть особливо популярні в 2018 році:

  • RiRi by Rihanna. Шостий аромат від популярної співачки. Включає аромати рожевого кольору, жасминовий, смородиновий, мускусний, ромовий, сандаловий, маракуї і сіамського бензоіна;

  • Poison Girl Christian Dior. Аромат групи східні гурманські. Солодкий мигдаль, ваніль, бобитонка, толуанський бальзам, дамаська і Грасска троянда, геліотроп і східний сандал – всі ці нотки можна відчути в даному парфумі;

  • Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa. У колекції з’явилася композиція з апельсином, ожиною, пачулі, туберозою, чорною ваніллю, молочним мусом;

  • Elie Saab Le Parfum Rose Couture. Солодкі східні нотки. Божественний аромат квітів;

  • BottegaVeneta Knot. Парфуми свіжі і легкі. Відмінне альтернативне рішення східним і важким ароматам. Перекладається назва як вузол.

У 2018 року кожна пані зможе підібрати для себе модний і чудовий аромат.